TAŞKESTİSPOR: 5 KARACASUSPOR: 1
![TAŞKESTİSPOR: 5 KARACASUSPOR: 1](https://bolunethaber.com/wp-content/uploads/2021/11/thumbnail_20211121_140303.jpg)
Bolu Amatör Lig’inde mücadele eden Taşkestispor ligin üçüncü haftasında Karacasuspor ile karşılaştı.
Maçın ilk yarısını Taşkestispor 1-0’lık skorla üstün tamamladı. Maçın ikinci yarısınada baskılı başlayan ev sahibi Taşkestispor rakibi Karacasuspor’a ikinci yarıda gol olup yağdı. Maçda 6 kez fileler havalanırken ev sahibi Taşkestispor rakibi Karacasuspor’u 5 -1 ile geçti ve hanesine 3 puanı yazdırdı.
![](https://bolunethaber.com/wp-content/uploads/2021/11/puan-durumu.jpg)