TAŞKESTİSPOR: 2 BOLU BELEDİYESPOR: 4
![TAŞKESTİSPOR: 2 BOLU BELEDİYESPOR: 4](https://bolunethaber.com/wp-content/uploads/2021/12/thumbnail_20211212_152748.jpg)
Bolu Amatör Lig’inde mücadele eden Taşkestispor ligin altıncı haftasında Bolu belediyespor ile karşılaştı.
Maçın ilk yarısını Bolu belediyespor 1-0’lık skorla üstün tamamladı.
Maçın ikinci yarısına hızlı başlayan taşkestispor talihsiz bir şekilde kalesinde ikinci golü gördü. ilerleyen dakikalar kazandığı bir gol atan atan taşkestispor durumu 2-1′ e getirdi.Beraberlik golü için baskı yapan taşkestispor kalesinde üçüncü gole engel olamadı.Maçın ilerleyen dakikalarında bir gol daha bulan ev sahibi taşkestispor durumu 3- 2 ‘ye getirdi. Konuk takım Bolu belediyespor’un dördüncü golüne engel olamayan taşkestispor sahadan mağlup ayrıldı.