ALADAĞSPOR 2 – 1 TAŞKESTİSPOR
![ALADAĞSPOR 2 – 1 TAŞKESTİSPOR](https://bolunethaber.com/wp-content/uploads/2021/12/thumbnail_20211205_161734.jpg)
Bolu Amatör Lig’inde mücadele eden Taşkestispor ligin beşinci haftasında Aladağspor ile karşılaştı.
Maçın ilk yarısını Taşkestispor 1-0’lık skorla üstün tamamladı.
Maçın ikinci yarısının başlarında Aladağspor skorda eşitlik sağladı.
Mücadelenin sonlarına doğru Aladağspor bir gol daha bularak 2-1 üstünlüğü sağladı. Taşkestispor’un iki futbolcusu kırmızı kart görerek oyu dışı kaldı.Aladağspordan’da bir futbolcu kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı.Maç Aladağspor’un 2-1’lik üstünlüğüyle sona erdi.