MOTOSİKLETLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI
![MOTOSİKLETLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI](https://bolunethaber.com/wp-content/uploads/2021/11/MOTOR.jpg)
Bolu’da motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı.
Borazanlar Mahallesi Hattat Emin Barın Caddesi’nde seyreden Furkan A. idaresindeki 14 AAY 340 plakalı motosiklet, Bilal-i Habeşi Cami önünde Muhammed Ömer B’nin kullandığı 14 ABL 164 plakalı otomobille çarpıştı.
Yaralanan motosiklet sürücüsü ile arkasındaki Taha Onur T, ambulansla çevredeki hastanelere kaldırıldı.