Bolunethaber.com

BOLU ÜLKÜ OCAKLARI ÖĞRENCİLERLE PİKNİK’TE BULUŞTU

BOLU ÜLKÜ OCAKLARI ÖĞRENCİLERLE PİKNİK’TE BULUŞTU

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Abant izzet Baysal Üniversitesi Türk Dünyası Topluluğu her yıl öğrencilerin kaynaşması ve Bolu’nun doğal güzelliklerinin tanıtılması amacıyla düzenledikleri Geleneksel Aladağlar İzcilik Kampı Piknik Programı’nı bu yıl da gerçekleştirdi.

Her yıl eğitim- öğretim döneminin başlamasıyla Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı ve BAİBÜ Türk Dünyası Topluluğu’nun düzenlediği Geleneksel Aladağlar İzcilik Kampı Piknik Programı bu yıl 1200 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Tüm öğrencilere ücretsiz olarak gerçekleştirilen programda okçuluk, oryantiring, futbol, voleybol, müzik, çeşitli turnuvalar, doğa yürüyüşü gibi etkinlikler yer aldı. 

ÖĞRENCİLERE 250 ÇEŞİT HEDİYE 

Geleneksel Aladağlar İzcilik Kampı Piknik Programı kapsamında yapılan sürpriz çekilişlerle öğrencilere 250 çeşit hediye verildi. Program ile ilgili açıklama yapan Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem ‘Yapılan sürpriz çekilişlerde öğrencilerimize 250 çeşit hediye verilmiştir. Öğrenci kardeşlerimiz için faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam edecektir.’ dedi. 

PROGRAMDA ÖNEMLİ İSİMLER YER ALD

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı ve BAİBÜ Türk Dünyası Topluluğu’nun düzenlemiş olduğu Geleneksel Aladağlar İzcilik Kampı Piknik Programı’na, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül ve MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak katılım sağladı. Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem katılımlarından dolayı MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül ve MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak’a teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ