Bolu’ya 59 Yeni Doktor
![Bolu’ya 59 Yeni Doktor](http://bolunethaber.com/wp-content/uploads/2021/09/Untitled-1-6.jpg)
AK Parti Bolu milletvekili Arzu Aydın sosyal medya hesabından Bolu’ya 59 hekimin tahsis edildiğini belirtti.
AK Parti Bolu milletvekili Arzu Aydın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada:Bu gün açıklanan 100. dönem münhal doktor atamalarında taleplerimiz üzerine Bolu’muza 59 hekim kadrosu tahsis edildi.Merkaz,Göynük,Mengen,Gerede,Mudurnu,Seben ve Yeniçağa ilçelerimize gelecek oaln doktorlarımız şimdiden hayırlı olsun ifadelerini kullandı.