Bolunethaber.com

MUHAMMED HOCA SEÇİM MESAİSİNE HIZLI BAŞLADI

MUHAMMED HOCA SEÇİM MESAİSİNE HIZLI BAŞLADI

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, seçim mesaisine gün ağarmadan yoğun bir programa imza atarak başladı.
Adaylığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandıktan sonra ilk seçim çalışmasına çıkan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’u, AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner ve AK Parti İl Yönetimi yalnız bırakmadı.
“İlk Günkü Aşk ile Haydi Bismillah”
Kültür ve Sağlık Mahallelerini kapsayan yoğun bir programı gerçekleştirmek üzere gün ağarmadan sahaya çıkan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, sabah namazında Kültür Caminde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların hayır dualarını alan, tebriklerini kabul eden Demirkol “İlk Günkü Aşk ile Haydi Bismillah” diyerek seçim adaylığı açıklandıktan sonraki seçim çalışmasının ilk adımını atmış oldu. Demirkol, Kültür Cami önünde sabah namazı cemaati ile sohbet etti ve Ak Parti teşkilatları tarafından burada vatandaşlara ayrıca çay ikramı yapıldı.
“Esnafımızın pazar yerlerinde yaşadığı sıkıntıları biliyoruz, çözeceğiz”
Kültür Caminde vatandaşlarla buluştuktan sonra Sağlık Mahallesinde kurulan semt pazarına geçen Demirkol, burada vatandaşları ve cuma pazarı esnafını ziyaret etti. Pazar yeri esnaflarının her daim yanında olduklarını kaydeden Demirkol, “Esnafımızın pazar yerlerinde yaşadığı sıkıntıları biliyoruz, çözeceğiz. Büyük destekleri için esnafımıza çok teşekkür ederiz. Samimiyetle kucaklaşarak, Bolu’muzu hep birlikte daha güzel bir şehir yapacağız.” ifadelerini kullandı.
“Çocuklarımızın getireceği en güzel karne güler yüzleridir”
Demirkol, semt pazarı ziyaretinin ardından 50. Yıl İlkokulu’nda düzenlenen, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Birinci Yarıyıl Karne Dağıtım Töreni’ne katıldı. Eğitim öğretim yılının ilk yarısında öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Demirkol, öğrencilere karnelerini takdim etti, öğrencilerin hazırladığı halk oyunları gösterisini izledi. Çocuklarımızın getireceği en güzel karnenin güler yüzleri olduğunu belirten Demirkol, öğrencilere iyi tatiller dileklerini de iletti.
“Kalp kırmadan, gönül yormadan bu seçimi kazanacağız”
Gün boyu seçim çalışmasına devam eden Demirkol, “İlk günkü coşku ve heyecanla milletimiz için ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bizleri samimiyetle güler yüzle karşılayan hemşerilerimizin destekleri var oldukça bizlere durmak da yorulmak da yok. Aziz milletimizin desteğiyle kalp kırmadan gönül, yormadan bu seçimi kazanacağız” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ