Bolunethaber.com

BOLU ÜLKÜ OCAKLARI İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZLERİNİ GÜLDÜRECEK

BOLU ÜLKÜ OCAKLARI İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZLERİNİ GÜLDÜRECEK

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Cihan Özkalem Ülkü ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak her yıl ramazan ayında olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için koli kampanyamız ve öğrenci kardeşlerimiz içinde ülkü ocakları bünyemizde iftar ve sahur programları düzenliyoruz.dedi.

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Cihan Özkalem ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde geleneksel hale gelen yardım kolisi ve iftar proğramları hakkında açıklamalarda bulundu.Özkalem Ülkü ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak her yıl ramazan ayında olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için koli kampanyamız ve öğrenci kardeşlerimiz içinde ülkü ocakları bünyemizde iftar ve sahur programları düzenliyoruz. Uzun yıllardır Ramazan ayında bu kampanyalarımız devam ediyor. Artık bizler için geleneksel hale geldi. Hayır sever vatandaşlarımızı kampanyamıza destek için sizlerin aracılığıyla çağrıda bulunuyoruz. Uzun yıllar bu tarz projeleri yürüttüğümüz için Bolu halkı bizlere güveniyor ve ellerinden gelenden fazla destek veriyor. Bizlere ne kadar çok destek gelirse bizde o kadar çok ihtiyaç sahibi vatandaşımıza ulaşıyoruz. Ülkü Ocakları olarak Kapı kapı gezerek Ramazan ayında da her bir ihtiyaç sahibinin yüzünü güldüreceğiz.dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Köroğlu dedi ki:

    Ülkü ocakları her sene ramazan ve kurbanda böyle bağışlar yapıyor, belediyeyi mhp alırsa yardımlar daha çok çoğalır inşallah Allah razı olsun şimdiden

BİR YORUM YAZ