Bolunethaber.com

MHP BOLU İL BAŞKANI AYHAN ÇELİKKOL’DAN TANJU ÖZCAN’A ÇOK SERT TEPKİ

MHP BOLU İL BAŞKANI                        AYHAN ÇELİKKOL’DAN                          TANJU ÖZCAN’A                          ÇOK SERT TEPKİ

Bolu Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP’nin adayı Tanju Özcan katıldığı tv programında, “Bugün PKK Türkiye’ye silah bıraksa MHP ve DEM kalmaz.” dedi.Bu sözlere MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol çok sert tepki gösterdi.

Bolu Belediye Başkanı ve CHP’nin adayı Tanju Özcan, TV100’de canlı olarak yayınlanan ve Kübra Par’ın sunduğu Farklı Açılar programında ülkücü camiayı ayağa kaldıran çok çarpıcı sözlere imza attı. Özcan, terör örgütleri ve terörle mücadelede 2 partinin samimi olmadığını ifade etti. Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) arasında yer alan 2 parti için herhangi bir terör saldırısında sessiz kalacaklarını ifade eden Özcan, “Samimi falan değiller. Bugün PKK denen örgüt Türkiye’ye silah bıraksa 2 tane parti kapıya kilidi vurur. Ne MHP kalır ne DEM.” şeklinde konuştu.

Tanju Özcan’ın açıklamalarının üzerine MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, çok sert tepki gösterdi.

 MHP İl Başkanı Ayhan Çelikkol, “Partimizi töhmet altında bırakarak “pkk silah bırakırsa MHP kapısına kilit vurur”, diye nitelendiren DEM’lenmiş siyasetin temsilcisine cevabımız şudur: MHP, kandan, karışıklıktan ve kavgadan beslenen anlayışa hiçbir zaman sahip olmamıştır. Bizim özümüz de son sözümüzde Türkiye’dir. Biz Milliyetçi-Ülkücü hareketiz, biz Türklüğün ve Türkiye’nin Beka davasıyız. Biz “Ne mutlu Türk’üm Diyene” sözüne bağlanan, teslim olan bedenleriz. MHP’ye hayasızca bu iftirayı atan şahsiyet, önce ekmeğini yediği, suyunu içtiği Türk’ün öz yurdu, Köroğlu diyarı güzel Bolu’muz da Bolu Belediye Başkanlığı yaptığı süre içerisinde Bolu halkının vergileri ile Bolu Belediyesi bütçesinden maaşı ödenen Hdp sevici danışmanının hesabını Bolu halkına vermelidir. Daha sonra yüzü kalırsa bize laf yetiştirmeye çalışabilir. Bu iftiralar bu şahsiyetin çaresizliğinin göstergesidir. Milliyetçilik adı altında yaptığı tiyatro, Bolulu hemşehrililerimizin nazarında sona ermiştir. Bu iftirayı atan şahsiyetin 31 Mart akşamı yalpalayıp düşmekten başka bir sonu olmayacaktır” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ