BOLU’DA OKULLARA KAR TATİLİ
![BOLU’DA OKULLARA KAR TATİLİ](https://bolunethaber.com/wp-content/uploads/2022/03/14-ilde-yuz-yuze-egitime-kar-engeli-bu-illerde-okullar-tatil_amp.jpg)
Bolu’da olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelindeki tüm okulların 14 Mart Pazartesi gününe kadar tatil edildiği bildirildi.
Bolu Valisi Ahmet Ümit, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, olumsuz hava koşulları nedeniyle 10-11 Mart 2022 tarihlerinde il genelinde eğitime ara verildiğini belirtti.
Ümit, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
“Olumsuz hava koşulları nedeniyle 10-11 Mart 2022 tarihlerinde il genelinde, resmi ve özel okul öncesi, ilk ve ortaokullar ile liselerde, rehabilitasyon ve Halk Eğitim merkezlerinde eğitim-öğretime 2 gün ara verilmesi, engelli, hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmaları uygun görülmüştür.”denildi.