Bolunethaber.com

MHP BOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLHAN DURAK SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

MHP BOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLHAN DURAK SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, sağlıkçıları ve sahada çalışan belediye personelini ziyaret etti.
31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi değişim, samimiyet ve icraat parolası ile gece gündüz demeden kapı kapı dolaşarak çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, bugün sağlıkçıları ve sahada çalışan belediye personelini ziyaret etti. İlk olarak Dağkent 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda görev yapan sağlık personeli ile bir araya gelen Durak, daha sonra 4 nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Karaçayır 5 nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ziyaret etti. Sağlık hizmetlerinde yaşanan sıkıntıları, sorunları bildiklerini belirten Durak çözümü için Bolu Belediyesi olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Ayrıca Durak, ilerleyen günlerde açıklayacağı projeleri arasında 112 Acil Servis çalışanlarının iş yükünü hafifletecek projeleri olduğunu da sözlerine ekledi.
SAHADA ÇALIŞAN BELEDİYE PERSONELİNİ DE UNUTMADI
Geçtiğimiz günlerde Bolu Belediyesi’ne giderek personeli ziyaret eden ve 31 Mart’tan sonra birlikte Bolu’nun geleceğine imza atacaklarını söyleyen MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, şimdi de Bolu’nun güzelleşmesi noktasında büyük emek sarf eden Bolu Belediyesi’nin saha çalışanlarını ziyaret etti. Tüm çalışanlara kolaylıklar dileyen Durak, Bolu Belediyesi’ni kazandıktan sonra daha güzel şartlarda Bolu’ya birlikte hizmet edeceklerini söyledi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ