Bolu’da Eğitime Kar Engeli
![Bolu’da Eğitime Kar Engeli](http://bolunethaber.com/wp-content/uploads/2022/03/gaziantepte-okullara-kar-tatili.jpg)
Bolu’da olumsuz hava koşulları nedeniyle 21 Mart 2022 günü il genelinde okullar tatil edildi.
Bolu Valiliğinden yapılan açıklamada:”Olumsuz hava koşulları nedeniyle 21 Mart 2022 günü il genelinde:Resmi/özel;Okul öncesi,ilk ve orta okullarda, liselerde,Rehabilitasyon,Halk Eğt.Merkezl. de eğitim-öğretime 1 gün ara verilmesine,Engelli/hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmalarına,Karar verilmiştir.denildi.